Kluci - mají imponovat nebo ne?

8. března 2011 v 23:40 |  Moje kecy a názory... :D
Jsem nemocná, ale každý den si volám mojí láskou... dnešní telefonát mě ale nabudil k tomu, abych tohle napsala... miláček už byl ze mě trošku zoufalej a začal na mě, že prý my holky jsme strašně komplikované a co vlastně chceme...
Já teda přesně vím co chci... není to spíš tak, že kluci jsou jednodužší než holky a prostě nechápou co chceme? Co když oni prostě nechápu, že všechno není jednoznačné a něco se nedá vyjádřit jen tak jednoduše?
Taky poslední dobou řeším otázku, jestli má kluk (či muž) holce (nebo ženě) imponovat... co přesně vlastně znamená imponovat? Měl by pro nás být oporou a měly bychom k němu naivně vzhlížet? Neznamená to ale, že my by jsme měly být ty hloupé, které jen sedí doma na zadku, vaří, uklízí a vzhlíží ke svému dokonalému muži? Nestávají se takto ženy vlastně dobrovolně hloupé? Já vím že mám spíš otázky než odpovědi, ale vážně nevím...
Ten můj se mi pořád s něčím chlubí a mám pocit, že by měl radost, kdyby to takto fungovalo i u nás... jenže to ani náhodou! Já se nenechám omezovat a připoutat k plotně! Já jsem svobodná a budu si dělat co já chci, a pokud já budu chtít pracovat, tak půjdu pracovat a nenechám se nikým živit!
Teď někdy jsem četla rozhovor v nějakém časopise a nějaká slavná žena tam odpovídala, že jí muž musí imponovat... to znamená nosit domů peníze, aby ona mohla doma sedět na prdeli? Já nevím, ale mě by tohle uráželo... připadala bych si neschopná... je to jen věc názoru, ale já prostě chci, aby to imponování bylo vzájemné... a ne že muž je ten dokonalý, co vydělává spousty penez a žena se stará o domácnost, o děti a o uspokojení muže...

Jak by to mělo být podle vás?? Pište ;) ráda se dovím jak to vidí ostatní ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherie Cherie | Web | 9. března 2011 v 10:04 | Reagovat

Já s tebou naprosto souhlasím. Neumím si představit, že sedím doma na zadku jako nějaká blbka a čekám na to, až přijde ten ,dokonalý, muž a přinese prachy. Vážně bych si připadala tak, že nic neumím a jsem k ničemu!! Já chci být taky úspěšná a k něčemu!!

2 Giliw Giliw | Web | 9. března 2011 v 23:44 | Reagovat

děkuju za komentář ;) jsem ráda že se najde někdo se stejným názorem ;)

3 Frantislav Frantislav | 6. prosince 2012 v 0:09 | Reagovat

Hodně debilní. Nevím, mám pocit, že máš nějakej problém. To jak jsi dokázala spojit imponaci se sezením na zadku je směšný. A příteli očividně chybí trochu ocenění. Z toho co jsi popsala mám silnej pocit, že nevíš, co je to milovat. Ale to ti nezazlívám, každej si na to jednou přijde.
Mimochodem, jestliže víš co chceš (pochybuju - jsi dívka), tak to svému příteli nenaznačnuj, to je k hovnu. Kluci tohle prostě většinou nechápou. To není chyba, prostě jsme jiní, vynikáme v jiných věcech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama