Zase doma... :'(

31. března 2011 v 20:29 |  Moje kecy a názory... :D
Jo... už je to tak... :( zase nejdu zítra do školy a dnes si mě ze školy musela odvést mamka... bylo mi totiž blbě... a je mi pořád... ale nedovedu jen tak sedět (nebo ležet) a nic nedělat... mám z toho totální depresi... všechno mě ničí... a všichni... ve škole poseru co můžu, doma jsou na mě všichni protivní, s kamoškama jsem teď taky měla problémy, s mým klukem taky a teď mám ještě zdravotní problémy... tak sakra je ještě něco co by se mělo posrat?! :'(

Už několik hodin jen sedím, projíždím si net a brečím... je mi na nic... :// musím sedět doma a miláček na víkend odjíždí pryč... sakra proč o něm vůbec mluvím jako o miláčkovi? minulý týden jsem kvůli němu v kuse brečela 3 dny... :'( měli jsme trochu krizi... a nejsem si úplně jistá, že už jsem z toho venku... mám pocit, jako by se mě snažil zničit aniž by to věděl... :'( na začátku našeho vztahu (nebo i před tím, než jsme spolu začali chodit) jsem se pro něj snažila být dokonalá... a tak jsem před ním skrývala některé své stránky, jenže pak už jsem je nedovedla pustit na povrch a už se tak před ním chovám pořád... a to mě ničí :'( nedovedu mu ani pořádně říct co mě trápí... :'( sakra proč jsem si začla něco, s někým tak neskutečně ukecaným, arogantnín, nadneseným, sebestředným, egoistickým, protivným, panovačným... jako je právě on?! s někým kdo mě v podstatě nutí abych nebyla sama sebou?! potom co jsme se zase udobřili, jsme si řekli, že on se bude snažit se ke mě už tak chovat nebude a že se ke mě tak nikdy nechtěl chovat a že si to neuvědomil... ale copak to jde se takhle najednou změnit? a stejně tak jsme si řekli, že odteď budu sama sebou... ale to nejde jen tak! z minuty na minutu! já byla před tím týden už i odhodlaná, že to s ním nejhorším případě ukončím... jenže jsem mu zase naivně podlehla... :'( sice jsem mu vyčetla spousty věcí, ale on mi řekl, že se mě nevzdá... :'( na jednu stranu ho pořád miluju a nadruhou ho od srdce nenávidím! ničí mě... ale bez něj už si to nedovedu představit... :'( neměla jsem ho nikdy potkat! neměla jsem si s ním nikdy nic začínat! neměla jsem nikdy chodit na tuhle dementní školu!!! :'( teď nevím jak z toho ven... jsem v koncích... jsem někdo jiný a už ani nevím, jaká jsem byla předtím... já už ani nevím, kdo vlastně jsem... nedovedu se charakterizovat... jsem tak akorát trapná... :'( a ještě musím snášet ty poznámky mých dementních spolužáků, protože zlato není zrovna moc oblíbený... ne proto, že by byl nějaký outsider... spíš je tak ukecaný, až to všem leze na nervy... a já se nad ním tehdy slitovala a přišlo mi, že ostatní jsou k němu bezdůvodně hnusní... jenže teď ničí i mě... sice mi řekl, že si uvědomuje svoje chyby, že ke mě nechtěl být takovej, rozbrečel se předemnou a řekl a že se chce změnit, jenže jde to vůbec?
co mám dělat?! bez něj budu už úplně zničená... ale s ním to nejsem já... ale když budu sama, nevím, jestli ještě dovedu najít sama sebe... napadá mě jedině, že by jsme si dali pár dní přestávku... jenže jde to se potom zase s klidem k sobě vrátit?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady L  -- Affs Lady L -- Affs | Web | 31. března 2011 v 20:39 | Reagovat

aojky jak se máš ?? ...
omlouvám se že tedkom nebudu psát prtž jsem nemocná . Tak se nezlob .
aoj :D

2 Dommi & Ninka Dommi & Ninka | Web | 1. dubna 2011 v 17:17 | Reagovat

Na 1. apríla? och... to je hnsuný :( a je také pekne počasie... to i je lúto :/

3 Lilli DarknesS your mad Affs Lilli DarknesS your mad Affs | Web | 1. dubna 2011 v 19:31 | Reagovat

Ahoy SBí jak se ti vede?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama