Do piče s tebou...

24. dubna 2011 v 0:34 |  Moje kecy a názory... :D
do piče s tebou... proč mi tohle děláš?
fajn... abych vás taky trošku zavedla do děje - můj "miláček" (vyděrač jeden hnusnej!!) mi asi před týdnem zavolal, že našel v novinách článek, že hledají nějaké mladistvé páry deváťáků a jestli nás tam může přihlásit... v první chvilce mi to pak přišlo, jakože to může být docela fajn a tak jsem souhlasila... pak se mi to rozleželo v hlavě a přišlo mi to jako největší kravina se kterou jsem mohla souhlasit! já a v novinách?! proboha! jen to ne... nejsem člověk co by měl potřebu se prezentovat... (to sedí od člověka co má blog že? :D) a když mi pak včera volal že je kvůli tomu potřeba jet do prahy a řekla jsem to mamce, tak jsme se shodly s mamkou na tom, že je to blbost a nemá smysl tam jezdit... tak jsem mu to řekla a začal na mě, že se tam vážně těšil a jestli to kvůli němu nemůžu překousnout a že si myslel že by z toho mohl mít super zážitek a že by ocenil kdybych jela s ním... tak jsme mu řekla, že já bych z toho takový zážitek neměla a že je to pro mě za trest.. načež mi řekl, že prej ho nebaví sedět pořád někde po kavárnách a že myslel že by jsme z toho mohli mít pěknej zážitek a že by to byl pěknej výlet... tak jsem mu řekla, že pojedu kamkoli na výlet, a že mě mrzí že mi neřekl dřív že ho to semnou nebaví (já kráva si ještě harju na slušnou!!), jen ne prosím do novin a on na to prý "fajn! dobře! takže příští víkend jdem na výšlap! 12 kilometrů!" to jsem jen zaskřípala zuby abych se udržela, nepraštila s tím telefonem se slovy: jsi bezcitné arogantní hovado! a jen jsem sykla "seš hnusnej..." a on mi ještě začne znova vyčítat že to já jsem tady ta špatná a že aspoň oceňuje že si dovedu přiznat chybu... BOŽE! a že by sis přiznal chybu ty? já se tady snažím jak dement s tebou vycházet a co z toho?! vždycky jsem ta špatná!!! jsi arogantní kretén a nikdy se nezměníš! máš to beztak v genech... fajn... sice jsem to zrušila já, ale to není důvod aby ses ke mě choval jak ke své děvce!!! :(( jestli se jednou už konečně odhodlám a ukončím tenhle "vztah" tak popřeju té co si tě po mě najde aby měla dost sil aby ti zvládla dát přes držku... jinak ji utýráš... a jestli já už se kurva neseberu tak mě taky... do prdele tohle nejsem já! cos to ze mě udělal za tichou puťku?! víš co? NASER SI! napsala jsem ti, že tě zítra nechci vidět a pak, když jsme si ještě psali na chatu, jsem ti navrhla jestli by ses semnou přece jen nechtěl vidět... (já se nad tebou slitovala ty kreténe!!!) a co ty na to? vrchol arogance! (zkopírované z chatu na facu)
"no já už napsal --- (nebudu zveřejňovat jméno jeho kamaráda)... a navíc si myslím, že by ses měla naučit být zodpovědná co komu řekneš... nechci ti nic vyčítat, ale pochop, že tě beru jako samostaně myslící osobu, a když mi napíšeš, že zítra nic, tak se podle toho zařizuju... napiš mi ráno svoje rozhodnutí (na mobil, prosím prosím, u facebooku nebudu) a já ti napíšu, jak to vidím s tím, že bysme se viděli. Dobrou noc"
to je mě fakt trochu moc... já se nas tebou slituju že bych se s tebou teda chtěla vidět a ty? ty ze mě začneš dělat nesvéprávnou!!!
jooo... fájn... to VÁŽNĚ oceňuju že mě bereš jako samostatně myslící... to je od tebe tak pěkné... víš vztahy by měli být o toleranci, o tom že jeden druhého přitahujeme, o tom že si vyhovujeme a dovedeme se chápat a ne že jeden pro druhého něco překousne a nebo dokonce, že jeden druhého bereme jako SAMOSTATNÉHO! přestaň se nade mě povyšovat!!! kurva...

když jsem to řekla mamce, jen nevěřícně koukala a kroutila hlavou, když jsme to řekla sestřence řekla že jsi "čurák, důležitý jak hovno v trávě, totální kretén, arogantní debil... a že ona na mém místě by tě už dávno poslala do prdele" a jeden můj kamarád? ten se mi snaží pomoct abych se sebrala... a já se nakonec seberu!!! já jsem silná!
ale ty ne chlapečku!!!!!!!!
...nasraná Giliw
(připadám si stejně jako Jack při téhle scéně z titanicu... s tím rozdílem, že ty jsi krvežíznivá a bezcitná Rose, která se mě naopak snaží za každou cenu utopit a ještě mi vysvětlí, proč jsem ta špatná, že musím být ve vodě, zatím co ty můžeš být nahoře a zachránit se... a já tě natolik miluju, že ti to věřím a nechám se klidně utopit v té ledové vodě... v té vodě co je jako všechno to, co mi vyčítáš... jako bych se v tvých výčitkách utápěla... jako by mě ty tvoje výčitky a urážky bodaly do srdce jako ta ledová voda...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 25. dubna 2011 v 10:13 | Reagovat

To je fakt...vůbec se nestará o tom co si myslíš :/ kdyby tě opravdu miloval choval by se jinak.On si tě nezaslouží...nechci ti do toho kecat ale fakt si myslím že bys to měla ukončit

2 Bee:] Bee:] | Web | 25. dubna 2011 v 12:02 | Reagovat

spam

3 Hej ty píčo Hej ty píčo | 22. května 2013 v 10:58 | Reagovat

Myslíš si, že je fajn řešit věci ve vztahu s někým jiným? Já sám si myslím, že je to pěkná píčovina. Tvoje matka stejně jen vidí, že jsi její děťátko rozmazlené, které bude bránit vždycky. Tak si nehraj na dospělou. Navíc pokud na něj nadáváš, tak by si zasloužil lepší, než je taková píča jako jsi ty.

4 fero fero | E-mail | 24. května 2014 v 1:44 | Reagovat

to som ja a suhlasim do pice so mnou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama