kurva...

16. dubna 2011 v 22:39 |  Moje kecy a názory... :D
Ááááááááááááá! kurva kurva kurva!!! ne!!! sakra!!! proč?
proč se s ním pořád musím hádat? proč mám pocit že to jde pomalu ale jistě pořád do kytek? proč se vždycky pohádáme a pak si řeknem, že už to bude dobrý a pak se zase něco posere?
proč na mě byl hnusnej když jsem se mu snažila říct že mě vadí ta jeho bezohlednost... že mi vadí, když ve městě na celou ulici řekne "víš že o nás ´ta a ta holka za školy´ začala rozhlašovat že prý už jsme spolu spali?"? dovedeš pochopit, že, ať už je to jak chce, se o tomhle nechci bavit před lidma? copak nedovedeš pochopit, že v takové chvíli bych se nejradši propadla do země? to chci tak moc když se za tebe a díky tobě i za sebe nechci na každém kroku stydět?! :'( už tak vypadáme spíš jako sourozenci než jako dva co spolu 8 měsíců (!) chodí... a ty to musíš ještě takhle kazit? no řekněte - to chci vážně tak moc? to chci moc, když řeknu "podívej - tamti tři na nás divně čumí..." a čekám nějakou normální reakci a ne "ježiš kteří zase?! nečumí!"... a jak pak nemám mít chuť tě zabít když po dvou krocích na tebe jeden z nich zavolá a ty to okomentuješ: "jé! to je honza!" ?!!! do hazjlu to ani nepoznáš kamaráda? to zase musím být za debila já? koukali se na nás divně! a kdybys ho poznal hned, tak by jsme neměli žádný problémy!!! áááá! proč se musíme chovat jako manželé po padesáti letech? a proč jsem se do toho tvojeho pitomýho kamaráda na první pohled zamilovala... kurva kurva kurva... každou chvilku přemýšlím nad ostatníma párama a klukama a zkouším je srovnávat s tebou... copak nedovedeš pochopit, že potřebuju trochu víc lásky, úcty, podpory, něhy...? copak chci tak moc? vždyť na tomhle by měl být náš vztah založenej... proč mám pocit, že se k tobě chováme jako kamarádi a ne jako dva co se mají mít rádi? kamarádi co se pořád hádají... kurva co je tohle za vztah? když mi řekneš, že mě miluješ, tak se musím přemáhat, abych ti řekla, že já tebe taky... milovala bych tě, kdybych věřila tomu, že ty miluješ mě... jenže ty jsi taková bezohledná svině, že ten pocit prostě nemám...
možná nemám pravdu... možná jsem ta sebestředná svině já... jenže jak mám zjistit kdo má vlastně pravdu? každej to cítíme jinak... a já si stejně i přes to všechno připadám jako ta špatná... :'( bolí to... moc to bolí... a když pak sedíme celé odpoledne v parku a ty křičíš, jak je to všechno na hovno a já se bojím promluvit... tak to bolí ještě víc... když se tam klepu zimou, když jsem nachlazená a sedíme na zídce a je mi špatně a ty na mě ještě křičíš... víš jak to bolí? víš jak bolí že tě ani nenapadlo mi půjčit tu zasranou bundu?! to jsem ti to musela říct podruhé abys mi ji půjčil?! :'( proč mi to děláš??? co mám dělat?!!!!!! co mám kurva dělat?!!!!!!!! já vím... byla jsem na tebe taky hnusná a protivná... ale v důsledku toho, jakej jsi ty ke mě... :(( proč jsem tě vůbec kdy potkala... a proč jsem se k tomu všemu ještě zamilovala do někoho, koho už v životě neuvidím? :'( miluju tě vlastně ještě vůbec? víš že ani nevím? mám v hlavě zmatek... řekli jsme si, že to spolu ještě zkusíme, že už se zkusíme nehádat, že to zvládnem, protože se milujem... jenže milujem se vůbec? jakej má smysl se o něco snažit?
vztah nemá zevšednět a ten nás kurevsky zevšedněl... :'(( a ty se ani nesnažíš s tím něco dělat... já se snažím jak jen můžu a co ty? nic... čekáš že se to správí samo... a když ti řeknu že mi něco vadí tak mi na to řekneš jen "promiň zlato"... naprosto chladně a neprocítěně... jak mám vědět že to myslíš vážně? a když ti řeknu, že mě ničí to co jsi udělal, tak mi ještě protivnějším hlasem řekneš "však jsem se ti omluvil!!! co mám podle tebe dělat víc?" a když ti řeknu že by ses mohl omluvit aspoň nějak líp, tak se akorát uraženě ptáš "to jsem ti tak moc ublížil nebo co?"
ani nevíš jak mi ubližuješ ty jedna sebestředná svině!!!!!!!!! proč s tebou ještě pořád jsem? protože se bojím být sama? protože mám strach jaký to bude bez tebe? protože jsme prostě blbá? nebo protože tě ještě někde v koutku duše miluju? já nevím... nevím co z toho je pravda... a ani nevím jestli s tebou chci být nebo ne... vím, že když nebudu s tebou, tak budu pěkně dlouho sama... protože mě chce každá svině jen na to jedno... a já je všechny vždycky úspěšně odpálkovala! (zase si o mě nemyslete nic špatného v tomhle smyslu prosím...)
proč jsem pro každého kluka jen kus masa?! nejsem!!!!!!!! nejsem do hajzlu!!!! nejsem!!!

...asi jsem nevyjadřovala zrovna slušně... ale je to aspoň upřímně...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cooky Cooky | Web | 17. dubna 2011 v 14:11 | Reagovat

tak to je drsné...podle toho co píšeš, jsi pěkně nešťastná a ten vztah půjde do kopru tak či tak, takže pokud tě být s ním činní nešťastnou, proč v tom dále setrvávat?

2 Giliw Giliw | Web | 17. dubna 2011 v 22:10 | Reagovat

já nevím... nevyznám se sama v sobě a ani v tom co chci... ubližuju tak sobě i jemu... jenže nevím co dělat...
hrozná situace...

3 Merienkk * Merienkk * | Web | 18. dubna 2011 v 18:45 | Reagovat

jeejda ,v tom případě jsem neztratila ani jedno SB:) - beru tě zpět :p

4 Psycho METAAL Vampire Psycho METAAL Vampire | Web | 18. dubna 2011 v 19:58 | Reagovat

ano mám doufala jsem že se ozvete jedno kam..o tom jestli budeme stále SB..=>

5 key key | 18. dubna 2011 v 20:05 | Reagovat

je to hodně upřímné, já chodím na jednu bezpečnou poradnu (Alík) možná ti tam pomůžou, odpověď dostaneš do týdne, ale jestli nechceš nemusíš

Adresa: www.alík.cz

6 Kate Kate | Web | 25. dubna 2011 v 10:03 | Reagovat

Možná by jste vážně neměli být spolu..je to složitý..nevím jestli by pomohlo si s ním promluvit?¨Možná jsi s ním proto že ho chceš mít ráda, třeba si tu lásku je namlouváš..já nevím..on se ale fakt nechová jako by tě měl rád :/ zasloužíš si někoho lepšího

[5]: omg :D

7 aLES aLES | 14. července 2012 v 19:38 | Reagovat

8 xH xH | 14. července 2012 v 19:38 | Reagovat

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama